Pristatymo Būdai

PRISTATYMAS REMONTUI IR PREKIŲ ATSIĖMIMAS KAIŠIADORYSE

Keliaujantiems automagistrale Vilnius-Kaunas, patogu pristatyti įrenginius į Kaišiadoris. Žemėlapių atnaujinimą atliekame skubiai, paprastai ne ilgiau nei per 1 val. Taip pat iš anksto užsisakius galima atsiimti ir prekes.  Adresas: Jatkonių g. 17, Kaišiadorys. Būtinai prieš atvykstant pasiskambinkite Tel. +37067133374

 

PRISTATYMAS REMONTUI IR PREKIŲ ATSIĖMIMAS VILNIUJE

Vilnius, Fabijoniškių g. 2A, Prekybos centre IKI (Batų Kalnas), I aukštas, Telefonų ir Laikrodžių Taisykla. Darbo laikas I - V: 10:00-18:30.  Tel. +37067133374


 

PRISTATYMAS REMONTUI VISOJE LIETUVOJE

SIUNTIMAS PAŠTU. 1. Supakuokite GPS navigaciją taip, kad ji nesudužtų transportuojant (siųsti tik pačią navigaciją, be jokių priedų, pvz.: laikiklio ar įkroviklio).

2. Nuneškite į artimiausią Lietuvos Pašto skyrių ir išsiųskite registruotu pirmenybiniu paštu (svoris iki 0,5kg ~5lt; svoris iki 2kg ~7lt).

3. Kai gausime GPS įrenginį, su Jumis susisieksime el. paštu arba telefonu. Po apmokėjimo išsiųsime sutvarkytą įrenginį atgal, Jūsų nurodytu adresu.  

* Siuntimas užtrunka 1-3 d.d. priklauso nuo pašto skyriaus, registravimo laiko, savaitės dienos ir pan.

* Navigacijos atnaujinimas atliekamas jos gavimo arba sekančią dieną, išsiunčiama taip pat kuo skubiau. Remontas atliekamas tuo pačiu principu, trukmė priklauso nuo darbų sudėtingumo. (išskirtiniais atvejais gali užtrukti ilgiau, jeigu laukiama detalių.)
Siuntimo adresas:  

GAVĖJAS:
Deimantas Pinelis
Jatkonių g. 17
LT-56112 Kaišiadorys
Tel. +370 67133374  

APMOKĖJIMAS SIUNČIANT PAŠTU
1. Apmokėti galite banko pavedimu, poto kai atliekami darbai. Gavus apmokėjimą, siuntinys išsiunčiamas Jūsų nurodytu adresu.
2. Už prekes ir paslaugas galite apmokėti grynais pašte atsiimdami siuntinį, ši paslauga papildomai kainuoja 10lt.

gps-siuntimas

 

PREKIŲ PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE

1. PRISTATYMAS Į PAŠTO SKYRIŲ. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje į Jums artimiausią pašto skyrių per 1-3 d.d. Atsiskaitote grynaisiais atsiimdami prekę. Pristatymo kaina 10lt.

2. PRISTATYMAS IKI DURŲ. Apmokant išankstiniu pavedimu, pristatymas perkant prekių už daugiau kaip 100lt yra NEMOKAMAS. Prekės pristatomos per 1-3 d. d. Jūsų nurodytu adresu.

GPS Modeliai